Witamy w 3city Hostel

Efficiently maintain exceptional infrastructures vis-a-vis intuitive convergence. Continually reconceptualize covalent ROI through scalable materials.

Completely evisculate parallel best practices whereas backend e-services. Interactively deliver ubiquitous convergence whereas performance based platforms. Continually reconceptualize covalent ROI through scalable materials.

 
 

oferta indywidualna

3City Hostel dysponuje 238 miejscami noclegowymi w pokojach jedno, dwu, cztero, sześcio, ośmio i dziesięcio osobowych (tuby japońskie) ze wspólnymi łazienkami. Dla par i rodzin z dziećmi proponujemy pokoje klasy de lux: 2-os. „HEVELIUS” i 4 os. „POSEJDON” z prywatną łazienką i telewizorem. Posiadamy również 2 pokoje na specjalne okazje (pokój MERITUM, mogące pomieścić razem 24 osoby, wyposażone we własną łazienkę, prysznic i WC)

noclegi pracownicze

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi kwaterunku pracowników, prezentujemy specjalną ofertę dla firm. 3 CITY Hostel dysponuje 236 miejscami noclegowymi i znajduje się w samym centrum Gdańska, w odległości 300 metrów od Dworca Głównego PKP, PKS, SKM.

Zapewnia to doskonały dostęp do każdego rodzaju komunikacji miejskiej i sprawny dojazd do miejsca pracy. Obiekt wyposażony jest w elektroniczne zamykanie drzwi oraz metalowe szafki w każdym pokoju.

 
 

wycieczki szkolne

Do dyspozycji Gości oddajemy rodzinne 2,4-osobowe pokoje oraz wieloosobowe, przeznaczone dla grup zorganizowanych.

Ceny zależne od sezonowości, ilości Gości oraz czasu ich zakwaterowania.

Lokalizacja

Jak się dostać z lotniska?

autobusem linii 210 – wysiąść na przystanku Gdańsk Główny PKP i przejść do Hostelu około 200m kierując się w prawo do najbliższych świateł i Ratusza Miejskiego po czym skręcić w lewo przez ulicę. Jesteś u celu.

Jak się dostać z Dworca Głównego PKP?

Przejść do Hostelu około 200m kierując się w prawo do najbliższych świateł i Ratusza Miejskiego po czym skręcić w lewo przez ulicę. Jesteś u celu.

Jak się dostać samochodem?

Kierować się na adres ul. Targ Drzewny 12/14, 80-886 Gdańsk, Poland

 

Zapraszamy do Gdańska